ok.net kadin

MODA


Yaz mevsimi elbise modası
Yaz mevsimi elbise modası

Bu yaz elbise modasında neler oluyor gelin bakalım ve bilgi sahibi olalım. Unutmayın ki elbise bir kadının en vazgeçilmezleri arasındadır ve moda ise kadının ruhuna giden yoldur ;)

Bu yaz elbise modasında neler oluyor gelin bakalım ve bilgi sahibi olalım. Unutmayın ki elbise bir kadının en vazgeçilmezleri arasındadır ve moda ise kadının ruhuna giden yoldur ;)

Sadece geceleri, gökyüzü yorganın altında siyah renge büründüğünde, moda da uykuya dalıyor. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte gardıroplarınızın karşısına geçtiğiniz andan itibarense tıpkı bir puzzle’ın parçaları gibi yeni benliğinizi giymek üzere zamanı kullanmaya başlıyoruz.

Ne giyiyorsanız aslında o’sunuz!!

Bugün ne giyeceğiniz ajandanıza bağlı olabilir; şirket içinde toplantı, ardından çocuklarla buluşma... Gün içinde ruhsal bir dalgalanmaya maruz kalacağınız çok açık.

Hava ve yol durumu

Bu durumda, zaten modacıların şu sıralar fazla yüz vermediği düşük bellilerden medet ummaya gerek yok. Siyah mini bir etek de üzerinize fazladan seksapel yükleyebilir. Tebrikler, rahat kesimli bir jean pantolon ve ona uygun bir üstle bu sabahki sınavı başarıyla geçtiniz. Şimdi sıra ayakkabılarda... Hava biraz yağmurlu mu olacak ne? Marc Jacobs bugün için için iyi bir seçim olmayabilir. Yine de yüksek topuk tercih edebilirsiniz.

Kıyafet iletişimdir

Giydiklerimiz, kişisel hikayemizdir. Kıyafet iletişimdir. İster modanın bize dikte ettiği şekilde giyinelim ister modayı tamamen reddedelim. Nasıl yaşıyorsak, bunu giydiklerimizle tüm dünyaya gösteririz. Kısacası, kişisel hikayemizi aslında üzerimizde taşırız. Çevremizdekilerin stilleri de tanıyalım ya da tanımayalım ilk önce dikkatimizi çeken özellikleridir. Örneğin, başarılı bir akademisyeni üzerinde imitasyon yılan derisi bir pantolon, yün çorap ve safari ceketle gördüğünüzde şaşırmaz mısınız? Ya da terapistinizi derin dekolteli bir mini elbiseyle...

Kariyerlerinin zirvesinde olsalar da bu görüntüleriyle sizde cidd bir imaj oluşturmayacakları kesin. Demek ki, hepimiz kıyafetlerimizle dünyaya birşeyler söylüyoruz.

Google yerimlerine ekle Digg.it'e ekle Facebook'a gönder Twitter'a gönder


  • Yorumlar
  • Yorum Yaz

Henüz hiç yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın.

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız. üye değilseniz Ücretsiz Üye Olmak için tıklayın.

Çok Okunanlar


Öpüşmeye dair ilginç detaylar...
Öpüşmeye dair ilginç...

Mutlu bir ilişkide öpüşmelerin önemi çok büyüktür. Öpüşmeyle ilgili bilmediğiniz şaşı...


Limonlu Su Zayıflatır mı?
Limonlu Su Zayıflatı...

’Sabah uyanınca limonlu ılık su iç, zayıflatıyor’ diyorlar. Doğru mu?


Yatak hariç her yerde seks!
Yatak hariç her yerd...

Cinsel hayatınızın sıkıcılığından şikayet ediyor musunuz?İşte size seksi eğlenceye dö...


Sofra Düzeni
Sofra Düzeni

Misafirlerimizi mutlu etmek ve verdiğimiz davet uzun süre konuşulsun isteriz. Şimdi a...

Copyright © 2016 OK.net - Tüm Hakları Saklıdır.

OK.net